День фізичної культури і спорту

Date: 9 вересня 2022 о 10:28, Refreshed 9 вересня 2022 о 11:38
194 view

День фізичної культури і спорту України в Дмитрівському академічному ліцеї “Перспектива”

До Дня фізичної культури і спорту України (відзначається в другу суботу вересня, 10. 09. 22) в Дмитрівському академічному ліцеї “Перспектива вже традиційно, і навіть цей тривожний рік не став виключенням, були проведені спортивні заходи. Цього року вони пройшли під гаслом “Тривога мине, а жага до спорту — ні!

Метою заходів було підвищити рівень фізичної культури учнів та сформувати у них звичку підтримувати тіло в здоровому тонусі завдяки комплексу простих вправ, які можна виконувати в будь-яких умовах, зокрема вдома за відсутності спеціального спортивного обладнання.

З метою популяризації спорту та пропаганди здорового способу життя було також проведено виховні бесіди (уроки) з рекомендаціями щодо правильних занять фізкультурою, що повинно сприяти формуванню в учнів розуміння важливості спортивних вправ у повсякденному житті.

На жаль, через воєнний стан та вимушену змішану форму навчання, повноцінно провести спортивні змагання, як зазвичай, не було можливості. Тому більшість класів дистанційно долучались до шкільних занять з фізичної культури та виконували вправи в домашніх умовах за окремою програмою.

Проте класи, які навчаються очно, активно брали участь в заходах та показали своє виключно позитивне ставлення до фізкультури.

Молодші класи під чітким керівництвом учителів вчились правильної розминки, безпечного виконання вправ та долучались до різних ігрових активностей. Учні робили загальні гімнастичні вправи, відтискання від пілоги, скручування на прес, присідання, і, таким чином, засвоювали комплекс базових вправ для підтримання здорової фізичної форми. Вони показали, що спорт — це не лише корисно, а ще й весело!

Старшокласники ж влаштовували між собою справжні силові змагання з відтискання від підлоги та підтягування, змагання з лазіння по канатах (на швидкість та витривалість), та змагання з бігу на швидкість. А особливо активним був 11-й клас, який показав відмінний приклад молодшим учням, проводячи “спортивні хвилинки” на перервах між уроками.

Також в учнів виховувались спортивні принципи взаємоповаги та чесної гри.

Учні Дмитрівського ліцею люблять спорт (як очно, так і онлайн) і не пропускають можливості підтримувати гарну фізичну форму. Українські діти сильні, а спорт є складовою їхнього щоденного життя.

З Днем фізичної культури і спорту України!

Фотографії