Місячник Здорового Способу Життя

Date: 2 грудня 2021 о 11:53, Refreshed 2 грудня 2021 о 12:09
283 view

Місяць Листопад завжди багатий подіями у шкільному житті. Вже давно стало традицією у нашій школі присвячувати цей місяць Здоровому Способу Життя ))

У рамках «Місячника здорового способу життя»  було проведено такі заходи:

1.11-30.11.2021 було проведено години спілкування класними керівниками з 1-4 класами на теми:

- «Як вберегти себе від коронавірусної інфекції»;

- «Правила здорового способу життя»;

«Здорове харчування, спорт та міцний сон-мої найкращі друзі!»;

З 5-6 класами на теми:

- «Дружба і здоров’я»;

-  «Все, що ти повинен знати про Covid-19»;

З 7-11 класами:

- «Шкідливі звички. Причини їх виникнення та вплив на життя людини»;

- «Covid-це небезпечно. Правила профілактики.»

Усі учні активно висловлювали свої думки, пропозиції, дізнались нову корисну інформацію та отримали позитивні враження.

12.11.2021 проведено практичним психологом заняття з елементами тренінгу для учнів 1-х класів на тему: «Психічне та фізичне здоровя. Шляхи до здорового способу життя.»:

18.11.2021 проведення години спілкування класним керівником  з  1-Б класом на тему: «Встановлення режиму дня»:

18.11.2021  проведено заняття з елемантами тренінгу та вправами-руханками з 1-В на тему: «У здоровому тілі- здоровий дух!»

25.11.2021 проведення години спілкування класним керівником з 6- Б класом на тему: «Я за здоровий спосіб життя. Все в моїх руках!»

15.11.2021  створено вернісаж малюнків та плакатів на тему: « Моє здоров’я – в моїх руках!»

29.11.2021  проведено заняття з учнями початкової ланки школи вчителями фізичної культури на тему: «Вплив фізичних вправ на здоровя та фізичний розвиток дитини.»:

5.11.2021  надано методичні рекомендації для вчителів щодо формування здорового способу життя учнів від психологічною службою школи на онлайн платформі.

29.11.2021 проведення заняття з вправами-руханками з 4-Г класом на тему: «Здоровий спосіб життя»

26.11.2021 проведення заняття з елементами тренінгу з учнями 10-А класу на тему: «Спорт- запорука успіху!

1.11-12.11.2021 години психолога  та інтерактивні заняття  для учнів середньої ланки школи (онлайн) на теми: «Що впливає на наше здоровя?» та «Як піклуватись про себе»

1.11.-19.11-20.11.2021 проведення інтерактивних уроків онлайн вчителями фіз.культури з учнями школи на тему: «Вплив фізичних вправ на здоровя та фізичний розвиток дитини.»

1.11-30.11.2021 надання рекомендацій  психологічною службою школи та адміністрацією батькам щодо принципів та правил безпечного навчання в умовах Covid-19.

1.11-30.11.2021 Вікторина «Вартові здоров’я !» від педагога-організатора з учнями 4-6 класів

Місячник «Здорового способу життя» 2021 року допоміг вчителям, а також психологічній службі вплинути на усвідомлення  важливості у дітей молодших, середніх та старших класів дотримання здорового способу життя, а також розгорнув перед учнями широкі альтернативи та можливості впровадити корисні звички, та дотримуватись профілактичних заходів.

ФОТО https://dmytrivka.e-schools.info/photoalbum/108369