Всесвітній День води 2019
Заходи в нашій школі до Дня води
22 березня 2019 року відмічали Всесвітній день води, проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році, з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водними ресурсами на Землі.
В Дмитрівській ЗОШ вчителями природничих наук було проведено ряд заходів, щоб залучити учнів до вирішення проблем, пов’язаних з водними ресурсами на Землі.
Уроки хімії та захист проектних робіт учнями 7-А та Б класів
Учні 5-А класу активно перейнялися проблемою забруднення води та підготували ряд цікавих презентацій, повідомлень, проектів.
Учні 8 класу глибоко розглянули тему «Грязні водойми та купання в них».
Цю тему вони глибоко розглядали і були активними учасниками обміну інформації.
Літнім днем ??завжди приємно зануритися в прохолодну воду та сховатися від спеки. Однак найчастіше люди забувають про заходи безпеки та купаються в не призначених для цього місцях.
11 клас на уроках Історії розглядали проблему "Глобальнаі проблеми людства", теж не обійшли стороною проблеми забруднення води.
Більше фото в однойменному альбомі
Чим загрожує купання в сумнівних водоймах?
У ставку розмножуються найрізноманітніші живі організми, які здатні призвести до різних захворювань. Так, якщо у людини є порізи або подряпини, то підвищується ризик захворіти лептоспірозом. Існує також ймовірність зараження криптоспоридіозом, кишковою паличкою, яку зазвичай пов'язують з харчовим отруєнням.
Через забруднену воду може передатися ентеровірусна інфекція, гельмінтні захворювання. Бувають випадки розвитку гепатиту А, який може виникнути якщо випадково ковтнути воду.
У літній період найпоширеніша небезпека, що підстерігає любителів похлюпатися у заборонених водоймах, — «сверблячка купальщика» (церкаріоз). До типових проявів захворювання відносяться свербіж і червоні пухирі на шкірі (через кілька годин після купання). Як пояснюють фахівці, збудниками цього захворювання є личинки качиних глистів, що знаходяться у воді. «Сверблячка купальщика» — неприємне захворювання, що вимагає тривалого лікування. Особливо якщо личинкам вдалося проникнути в кров і потім в легені.
Переглянути і завантажити презентації можна за посиланням https://dmytrivka.e-schools.info/library/category/18102