Тиждень доброчесності

Date: 14 грудня 2023 о 10:47
162 view

З метою знайомства учнів ліцею з  поняттям «доброчесність» у нашому навчальному закладі було проведено Тиждень доброчесності з 04.12 по 08.12

04.12 – з учнями 1-2 класів було проведено урок «Навіщо дітям правила», а з учнями 3-4 класів класні керівники провели урок «Що означає бути відповідальним» з метою

05.12 – серед учнів 5-6 класів були проведені заняття з елементами тренінгу «Я хочу жити в справедливому суспільстві» з метою ознайомлення учнів з основними принципами доброчесності.

З учнями 7 та 8 класів було проведено заняття «Академічна доброчесність» з метою ознайомити учнів із видами та суттю порушень академічної

доброчесності та навчити їх розрізняти різні види порушень академічної доброчесності.

06.12 – Проведено відкритий мікрофон серед учнів 9-х класів класними керівниками «Академічна доброчесність – шлях до успіху» з метою Ознайомлення здобувачів освіти з цим поняттям, опрацювати нормативну документацію, розтлумачити багато невідомих слів, пов’язаних з цією темою, можна як на уроках, так і під час позакласної роботи.

07.12 – З учнями 10-х класів буули проведені круглі столи «Академічна доброчесність у письмових роботах». Сформувати в учнів уявлення про доброчесність. Ознайомити учнів з основними принципами доброчесності. Ознайомити учнів із видами письмових робіт та їхніми особливостями, а також знайомити їх із правилами написання та оформлення письмових робіт.

08.12 – «Що таке доброчесність» - саме на це питання відповідали учні 11 класів та ділились своєю думкою під час виховної години з метою  формування освітнього середовища для дієвої організації освітнього процесу, розвитку потенціалу та підвищення престижу. Дотримання демократичних норм та принципів академічної доброчесності у ліцеї.

З метою обізнаності учнів освітнього закладу з темою, протягом тижня проводилось анкетування «Чи дотримуюсь я правил академічної доброчесності»