Український прапор – сьогодні це справжній символ боротьби і незламності країни, національної єдності, честі та гідності!

Date: 6 вересня 2023 о 13:22

Крилатий вітер розвіває стяг –
Блакить із золотом на нім переплелися,
Наш прапор майорить неначе птах:
Народ не вмер, й нікому не скорився!

23 серпня відзначається День Державного Прапора України. Державний Прапор є національним символом нашої держави. Під ним українці йшли до проголошення самостійності, тому для України як держави, яка має давнє історичне коріння.Прапор — це один із головних символів нашої країни, пам’ятка про часи скрути та невизнання, про боротьбу за сильну та незалежну державу — за нашу Україну.Державний прапор прийшов до серця нашого народу тернистим шляхом буття. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.Святкування Дня Державного Прапора спрямовано на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України, виховання поваги громадян до її державних символів.        23 серпня відзначається День Державного Прапора України. Державний Прапор є національним символом нашої держави. Під ним українці йшли до проголошення самостійності, тому для України як держави, яка має давнє історичне коріння. Прапор — це один із головних символів нашої країни, пам’ятка про часи скрути та невизнання, про боротьбу за сильну та незалежну державу — за нашу Україну.Державний прапор прийшов до серця нашого народу тернистим шляхом буття. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі.Святкування Дня Державного Прапора спрямовано на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України, виховання поваги громадян до її державних символів.

На тлі прапора, що майорів над нашим ліцеєм , коли вулицями рідної Дмитрівки їздили ворожі танки, в Дмитрівському ліцеї «Перспектива» була розгорнута книжкова  виставка,  присвячена  Дню Державного Прапора. На ній представлена література, що дозволяє читачам зорієнтуватися у таких питаннях як походження Української держави та боротьбу за її встановлення,  осмислити історичні події, ознайомитись з важливими подіями та персоналіями української історії та державними символами України.

В усьому світі синьо-жовтий колір нашого стяга уособлює сміливість, незалежність, демократичні цінності й найкращі чесноти, властиві мужньому українському народові. І це, звичайно, ж колір нашої перемоги, яку впевнено наближають наші Збройні сили України, усі працівники на фронті і в тилу, наші міжнародні партнери!